Zima się zaczeła… śniegu sporo nawet jak na Warszawę no i zimno.
Wczoraj w drodze do koleżanki miałam okazje zobaczyć choinkę na Starym Mieście i powiem Wam, że mnie zauroczyła. Mąż się śmieje, że dlatego iż w moich kolorkach czyli w fioletach i kremie. Sama nie wiem dlaczego zaczeły mi się one podobac. Kiedyś unikałam ich jak ognia. Może takie rzeczy zmieniają się z wiekiem kto wie. Kurcze poczułam się staro hi hi. Może to dlatego, że 5 grudnia przybył mi roczek :)
Dziś od rana kończę szykować materiały na jutrzejsze warsztaty sutaszu.
Wzory opracowane, gamy kolorystyczne też. Niedługo zrobię zdjęcia to wyślę Wam jak wyglądają kolczyki w tych kolorach z gam :) Oj będzie się działo.
Jutro też będzie się działo, bo przygotowałam dla uczestniczek spotkania mały konkursik oraz nagrody niespodzianki :) Mam też nadzieje, że uda mi się jutro zrobić kilka zdjęć by Wam pokazać fotorelację z warsztatów.
Pewnie ciekawi jesteście tych gam kolorystycznych, zatem Wam je pokażę i wzory też :) Wszystko umieszczę pod tym postem :)
Ciekawa jestem, która gama kolorystyczna Wam się najbardziej podoba, bo mi osobiście turkusowo-srebrna :)
Jak Wam wogole mija sobota i jakie pomysły macie na to by poprawić sobie humorek w tą pochmurną pogodę.
Aaaa zapomniałam Wam się pochwalić :) W Kreatywnym Kufrze zdobyłam wyróżnienie (4 miejsce ) zatem warto było uszyć ten wisior cukierkowy :)
Dostałam też wyróżnienie na blogu u bea. Muszę do tego przysiąść, bo trzeba odpowiedziec na kilka pytań. Oj będzie się działo.
Ostatnio mało byłam na blogu, ale postaram się do Was częściej zaglądać. Mam nadzieje, że Wam się u mnie podoba.
Pozdrawiam Was cieplutko
Ewa
Wzory kolczyków na warsztaty:


Gamy kolorystyczne: