Witajcie moi drodzy :) Nowy rok jak sami widzicie zaczął się bardzo pracowicie dla mnie. Wiele się zmieniło i mam nadzieje, że poprawi się na lepsze. Postanowiłam popracować trochę nad swoim znakiem rozpoznawczym to znaczy logiem i narazie powstało takie jak pomiżej.
Jeśli coś się zmieni dam Wam znać :) Ciekawa jestem co o nim sądzicie? Zrobiłam już kilka plakietek z nim, które będę dołączała do swoich wyrobów. Oto moje logo:

Na logo jak sami widzicie widnieje jeszcze jeden adres internetowy www.ekiermasz.pl jest to strona którą stworzyłam z koleżanką Joasią. Jest to internetowa galeria naszych prac biżuteryjnych :) Serdecznie Was zapraszam do odwiedzin i polubienia naszej stronki na facebooku :)Może znajdziecie tam coś dla siebie lub prezent dla ukochanej osoby.
Dziś Wam zaprezentuje kolczyki bardzo wesołe i orzeźwiające. W kolorystyce postawiłam na kolor cytrynowy i limonkowy. Wzór podobny do poprzedniego. Jeszcze jedne kolczyki z tej serii powstały w kolorze brązu, ale o tym w następnym poscie :)
Kolczyki „Limonka z cytryną” zostały wykonane pracochłonną techniką haftu sutasz w kolorze cytrynowym i limonkowym. Kolczyki zdobią jaspisy, kryształy Swarovskiego, kryształy górskie oraz drobne koraliki Toho. Kolczyki posiadają srebrne bigle z wybita próbą 925. Długość z biglami wynosi ok. 9,5cm, bez bigli ok. 8,5cm. Kolczyki są w całości ażurowe i bardzo lekkie oraz deliktne. Kolczyki są unikatowe, ponieważ istnieje tylko ta jedna para :)
Kolczyki można nabyć na stronie www.ekiermasz.pl
Bezpośredni odnośnik do produktu:
>>TUTAJ<<