Witajcie :) Długo się zastanawiałam nad tym czy zorganizować wymiankę świąteczną i jeśli tak to jak powinna ona wyglądać.
Wiele stron przejrzałam i zasad jakie powinny być. Spróbowałam nawet swoich sił w dwóch wymiankach i jedną mam już za sobą.

Natchneły mnie dwie wymianki jedna u Asi, a druga u Halunek.

Serdecznie zapraszam do udziału.
Poniżej zamieszczam zasady większość jest standardowa, ale troche się jednak różnią :)

Zasady wymianki „Gwiazdka i kartka”:
1. Zapisy przyjmowane są od teraz do 20 listopada.
2. Losowanie wymiankowej pary i wysyłka adresów odbędzie się 21 listopada.
3. Każda z nas wykonuje dwie poniżej opisane przesyłki.
4. Zawartość pojedynczej przesyłki:
jedna kartka wykonana dowolną techniką ze świątecznym motywem,
jedna gwiazdka lub bombka – ozdoba wykonana dowolną techniką do powieszenia na choince,
kawałek opłatka, by tradycji uczynić zadość :) poza tym uważam, że to ciepły gest, który napewno będzie pozytywnie odebrany,
„NIE WYSYŁAMY”: słodyczy i innych rzeczy dodatkowo, ponieważ zdaję sobie sprawę z tego, że czasu brak w okresie przedświątecznym no i niestety na poczcie zdażają się kradzieże dlatego nie zwracajmy na siebie uwagi bez powodu. Oczywiście jeśli ktoś sobie życzy może coś dołączyć do paczuszki, ale nie jest to obowiązkowe.
kartka z miejscowości w której mieszkacie.
5. Ważne! Karteczki z dodatkiem wysyłamy do dwóch osób, które zostaną przypisane każdemu po losowaniu. Każda osoba będzie inna. Karteczki z dodatkiem wysyłamy tak, by dotarły do Adresatek przed 24 grudnia.
6. Karteczkami i zawieszkami na choinkę chwalimy się na swoich blogach najwcześniej 24 grudnia. Polecam zrobić zdjęcie zawieszki na choince, ale jak kto woli :)
7. Do udziału zapraszam osoby posiadające bloga, profil na facebooku lub adres mailowy. Zapraszam osoby odpowiedzialne, które wywiązują się ze zobowiązań.
8. Proszę pamiętać o pozostawieniu komentarza pod tym postem. Jeden post to jedno zgłoszenie do wymianki.
9. W nagłówku postu znajduje się obrazek do podlinkowania wymianki na swoim blogu lub profilu.
10. Po zapisaniu się na wymiankę proszę o maila ze swoim nickiem blogowym, adresem, adresem bloga i ewentualną zgodą na wysyłkę kartki/kartek za granicę; mój mail: eva@sutasz.vizje.pl
11. Proszę Was też o przesłanie do mnie mailem zdjęcia zawartości waszej paczki oraz potwierdzenia nadania przesyłki. W Wigilię na moim blogu zrobię podsumowanie naszej wymianki, jesli będę miała komplet zdjęć. :)
12. Pod treścią tych zasad powstanie lista osób, które biorą udział w wymiance, będzie ona w miare moich możliwości aktualizowana.

Spośród osób które się zapiszą do zabawy wylosuję też jedną, dla której przygotuję coś specjalnego :)

Tak więc zapraszam do zabawy i życzę samych przyjemności :)

Lista osób, które się zapisały:

1. Eva
2. dudqa
3. wera422
4. syjka
5. Joanna
6. Alina
7. Andzia30
8. Katarzyna
9. Danusia