Witajcie, przepraszam, że dopiero teraz piszę cokolwiek, ale sami wiecie, że życie czasem daje w kość i nie ma czasu na przyjemnośći. Przepraszam też za opóźnienie w podsumowywaniu wymianki, ale miałam nadzieje jeszcze, że wszyscy się z niej wywiążą niestety tak się nie stało. Nie będę wypisywała kto zawiódł tylko postaram się skupić na tych osobach, które są godne zaufania i im bardzo dziękuje za wywiązanie się i przygotowanie pięknych prac :)
Wiem też, że trzeba uważać na przyszłość.
Poniżej przedstawiam fotorelację:
Oto jakie piękne prace przygotowała Kasia (dudqa) przy okazji serdecznie polecam jej blog wszystkim, bo tworzy piękne rzeczy. Widzę, że próbujesz Kasiu swoich sił z sutaszem fajnie ciesze się ;) Pozwoliłam sobie podlinkowac zdjęcia Twoich prac :)
„Dla Joasi”


„Dla Sylwi”


Drugą osobą, której za udział chciaąlbym podziękować jest Alina :) Piękne prace za które ja dziękuje i widze, że i Kasia dostała od Ciebie prezent :)
Oto zdjęcie zawartości naszych paczuszek jakie otrzymałyśmy:
„Dla Kasi”


„Dla Ewy”

Kolejną osobą, której prace chciałabym pokazać jest Danusia :) dziękuje za udział w wymiance i zdjęcia. Serdecznie Cię pozdrawiam :)A oto zawartośc paczuszek jaką ja wyslalam :)
„Dla Danusi z Nowego Sącza”


„Dla Kasieńki”

Dziękuje Wam serdecznie za udział jeszcze raz :)