Kilka miesięcy przygotowań i nadszedł ten dzień, w którym mogę pokazać Wam w całej okazałości piękną kolię „Princess’s Dream”,
której zaszczyt tworzenia miałam okazję koordynować. Wizja pięknych kwiatów peonii, które były naszą inspiracją, w końcu zaowocowała.

WOŚP 2014

Chciałam, by powstał naszyjnik pełen romantyzmu, kolię dla księżniczki – bo przecież każda kobieta w dniu ślubu staje się księżniczką.
Kolię nazwaliśmy „Princess’s dream”, ponieważ jest ona odzwierciedleniem marzeń, jakie każda kobieta ma w swoim sercu.
Do stworzenia elementów tej pięknej kolii przyczyniły się aż 42 kobiety o wielkim sercu, którym ponownie chciałabym podziękować za udział w projekcie.

♥ Piękną peoniową kolię „Princess’s Dream” ♥ możecie licytować tutaj -> klik


Licytujący otrzyma kolię zapakowaną w to piękne pudełko wykonane przez Elwirę GlaesmannChciałabym też przybliżyć Wam piękno kolii dlatego zapraszam do obejrzenia zdjęć wykonanych przez Jolanię www.jolania.com i WeddingToday.pl. Ostatnia firma przygotowała też na cel aukcji prezentację na której widać jak pięknie mieni się kolia ;)

Na aukcje moja grupa przygotowała też dwie śliczne bransoletki, poniżej zamieszczam zdjęcia. Po kliknięciu w nie przejdziecie do aukcji :)

foto2

foto1


Specjalne podziękowania należą się Hania Balicka z Blue Sheep Art oraz firmie Korallo. Dzięki materiałom, które otrzymałyśmy w formie kryształów Swarovskiego, koralików Toho i sznurkom sutaszu ten projekt mógł ujrzeć światło dzienne.

Serdecznie zapraszam Was do oglądania zdjęć, filmiku i udziału w licytacji tych pięknych rzeczy jakie przygotowaliśmy na aukcję WOŚPReżyseria i zdjęcia – Piotr Pawluk,
Operator kamery – Jarek Chmielewski,
Montaż – Piotr Pawluk,
Make up i fryzury – Aneta Stupak,
Kierownik produkcji – Magdalena Chmielewska,
Fotosy – Jarek Chmielewski,
Produkcja – Wedding Today