Chciałabym bardzo ciepło podziękować Majalena za wyróżnienie, które dostałam. Jest to moje pierwsze wyróznienie, więc nawet nie wiecie jaka jestem szczęśliwa :)

Ciesze się, że mój blog się podoba i moje prace. Aż serducho się raduje.

Zgodnie z zasadą muszę wyjawić 7 przypadkowych faktów o mnie. Długo zastanawiałam się nad tymi zagadnieniami. Mam nadzieje, że sprostałam :)

1. Lubię czytać, najbardziej książki fantazy, przygodowe, ale lekką romantyczną literaturę też mi się zdarzy w ramach oderwania się od rzeczywistości :) Kobiety chyba już tak mają zwłąszcza te z duszą romantyczki i marzycielki.
2. Nienawidzę kłamstwa, w każdej postaci oraz oszukiwania siebie nawzajem. Człowiek do człowieka powinien mieć szacunek.
3. Lubię dawać prezenty, ale to już chyba zauważyliście, bo co troche candy ogłaszam. Cieszy mnie uśmiech drugiej osoby. Ale nienawidzę gdy ktoś to wykorzystuje.
4. Tęsknie, za moim Dziadkiem, który dawał mi nadzieje i wsparcie każdego dnia. Kocham Cię Dziadziusiu i wiesz dobrze, że pamiętam :)
5. Marzy mi się, stabilizacja tego wszystkiego co mnie otacza. Zero zmartwień i radość w duszy.
6. Jestem zbieraczem, oj tak i to bardzo , a zwłaszcza sutaszu, kamieni, filcu i nawet niewiecie co u mnie jeszcze można znaleść :) Ale jak to sie mówi kiedyś wszystko się przyda :)
7. Chciałabym pojechać do: Paryża, Włoch, Czech, Kanady i wiele innych miejsc, narazie to jednak tylko marzenia. Może kiedyś kto wie :)

To tak w skrócie było o mnie :) Teraz też bardzo przyjemna rzecz mogę nominować, aż 15 blogów. Wiele blogów odwiedzam i wszystkie bardzo lubię dlatego lista i kolejność jest całkiem przypadkowa. Wszyscy dla mnie jesteście na samej górze :)

1. JBS
2. Drutoterapia
3. dudqa
4. Joanna
5. Majalena
6. bea
7. Mili
8. magdowo
9. Ela
10. pakma
11. Alina
12. barbaratoja
13. Mój kawałek świata
14. Świat wyobraźni
15. Wszystkie blogi które obserwuje, podglądam i czerpie radość z oglądania :) Jestesćie wielcy pamiętajcie i dajecie piękno światu :)

Dziękuje jeszcze raz z całego serducha :)