Witajcie moi mili :)
Do tego wpisu zbierałam się bardzo długo, bo jest dla mnie bardzo ważny :)
16 lutego 2014 roku udało mi się w Warszawie w kawiarni CieKawa Cafe na Bemowie zorganizować I Twórcze Spotkanie Sutaszystek :)
Było to najwspanialsze spotkanie jakie można sobie wyobrazić.
W jednym miejscu spotkało się prawie 40 kobiet i jeden 10 letni rodzynek :) Połączyła nas pasja tworzenia biżuterii techniką sutasz.

DSC_4979-SMILE
Coś pięknego Wam powiem. Bardzo chciałam by to spotkanie nas połączyło i wzmocniło nas :) Byśmy się wzajemnie wspierały w tworzeniu, pogłębiały wiedzę i miło pogawędziły o naszej pasji.
Głównym hasłem przewodnim, które wisiało nade mną gdy organizowałam spotkanie było: Sutasz może łączyć, inspirować, a nie kojarzyć się z zawiścią i kłótniami na grupach czy FB.
I udało się to osiągnąć! Hura! :)
Powiem Wam, że miałam wielką tremę naprawdę. Poza warsztatami nigdy nie przemawiałam publicznie zawsze unikałam takich sytuacji, a tutaj musiałam poprowadzić całe przedsięwzięcie. Na szczęście się udało i co najważniejsze z komentarzy na FB wnioskuję, że się bardzo podobało dziewczynom :)
W ogóle cały tydzień przed był dla mnie wielkim stresem, bo oczekiwałam na przesyłki od sponsorów, a sami wiecie jak kurierzy dostarczają przesyłki. Potem przygotowywanie wszystkich paczuszek i zestawów dla uczestniczek.
Ciesze się, że wszyscy sponsorzy byli tak dla mnie otwarci. Miałam okazję wiele razy z nimi rozmawiać i poznać ich lepiej i ciesze się, że jesteście tacy wspaniali i otwarci na takie zjednanie ludzi w pasji tworzenia. Wiara w ludzi w takich chwilach powraca :)
Podczas spotkania miałam przyjemność bawić się w Mikołaja :) i mieliśmy dzięki temu święta w lutym :)
Prezenty w postaci bonów i nagród rzeczowych przekazało wielu sponsorów takich jak:
www.sklepbukowiec.pl, www.skarbynatury.pl, www.kadoro.pl, www.bazardekoracji.pl, www.jatma.pl, www.beading.pl, www.krainafilcu.pl,
www.bluesheepart.pl, www.royalstone.pl, www.qualcosa.pl, www.bookoff.pl
Chciałabym serdecznie wszystkim sponsorom podziękować za przekazane nagrody i za wsparcie. Za to, że mi zaufaliście i, że dzięki Wam spotkanie było ciekawsze, a uczestniczki miały z czego szyć wspólnie wybrany wzór kolczyków.
Dziękuje w imieniu swoim i uczestniczek :) Jesteście wspaniali :)
Wszyscy jesteście rewelacyjni i sponsorzy i wspaniale uczestniczki!!! Jest w nas energia, którą mam nadzieję już niedługo spożytkujemy na następnym zlocie :)
Koniec gadania :) Zapraszam Was do oglądania fotorelacji z tego wspaniałego dnia :)
Album na FB ze zdjęciami mojego autorstwa:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.540769819354972.1073741928.125084330923525&type=3
Album ze zdjęciami autorstwa Anna Kutyłowska:
https://plus.google.com/photos/105186908369150199226/albums/5983328639663724529
Anna Kutyłowska wykonała też wspaniałe podsumowanie spotkania sutaszytek w postaci filmiku :)
Serdecznie zapraszam Was do jego obejrzenia, bo odwaliła kawał dobrej roboty :)
http://www.youtube.com/watch?v=pIVbUlQRzWg&feature=youtu.be