Witam, dziś troche fantazyjnie. Jakiś czas temu natchnełam się na akcję „Noc mandarynkowych lampionów” (link do bogu podaje w nazwie). Serdecznie pozdrawiam też organizatorki :) Bardzo mnie ta akcja zaciekawiła. Niestety spóźniłam się i nie wziełam udziału dlatego pomyślałam, że może coś podobnego zorganizuje u siebie.
Ale chciałabym poszerzyć możliwośći i dać Wam większe możliwośći artystyczne. Stwórzmy wspólnie kolarz naszych cytrusowych lampionów.
„Noc cytrusowych lampionów” na moim blogu będzie przypadała raz w roku, a dokładnie 14 lutego :)
Co potrzeba zrobić by wziąść udział w akcji:
Wystarczy kilka mandarynek, cytryn, pomarańczy lub grejfrutów lub pomelo. Obojętnie jaki cytrus :)
Trochę czasu z waszej strony np. w gronie rodzinnym i pomysł ;) co skutkuje super zabawą sama wypróbowałam to z naszym Mariuszkiem.
Nie zamieszczam sposobu wykonania takiego lampionu, bo czekam na wasze wizje ich stworzenia. :)
Na zdjęcia osób chętnych wziąść udział w akcji czekam do 12 lutego 2012r. Możecie przesłać je na mój adres email: eva@sutasz.vizje.pl . Wysyłając zdjęcie podajcie informacje jak mam je podpisać :)

Zdjęcia Waszych lamionów opublikuje na blogu w Walentynki :) Może to być też myśl przewodnia waszych prac jeśli chcecie.
Sama tez będę brała udział. Moje pierwsze próby widzicie w banerku tego postu i poniżej.

WAŻNE!!! osoby chcące wziąść udział w akcji proszę o pozostawienie komentarza. Powstanie lista osób, które zgłosiły chęć udziału.
Przypominam, że jeden komentarz to jedno zgłoszenie = max ilość zdjęć 3szt .
Osoby, które zapiszą się na akcję proszę o umieszczenie na swoim blogu lub koncie na facebooku podlinkowanego zdjęcia akcji, zdjęcie do podlinkowania poniżej:

Pozdrawiam ciepło i czekam osoby chętne.
Ewa


Lista osób, które biorą udział w akcji „Noc cytrusowych lampionów”:
1. Ewa
2. Joanna