Witajcie :) Dziś Wam przedstawiam złote wcielenie moich ażurowych kolczyków. Rozbudowałam je troche i powstał bardzo ciekawy szkielecik :)
Kolczyki „Gold Star” zostały wykonane pracochłonną techniką haftu sutasz w kolorze beżu ecru i złota. Kolczyki zdobią kryształy górskie, kryształki bicone Swarovskiego oraz drobne koraliki Toho. Kolczyki maja srebrne bigle z wybita próbą 925. Długość z biglami wynosi ok. 9cm, bez bigli ok. 8cm. Kolczyki są w całości ażurowe i bardzo lekkie oraz deliktne. Kolczyki są unikatowe, ponieważ istnieje tylko ta jedna para :)
Kolczyki można nabyć na stronie www.ekiermasz.pl
Bezpośredni odnośnik do produktu:
>>TUTAJ<<

Kolczyki zdobią kamienie kryształu górskiego. Warto, więc poznać go troche :)
Kryształ górski posiada właściwości uzdrawiające i magiczne.
Jego nazwa pochodzi od łacińskiego słowa krystallos, czyli lód. Kryształ górski, czyli biały kwarc, oprócz oczywistych funkcji dekoracyjnych, ma wiele zastosowań w magii, uzdrawianiu, medytacjach czy wróżbiarstwie: energetyzuje, leczy, pochłania niekorzystne wibracje, niweluje szkodliwe promieniowanie.

Kamienie mają w sobie moc tworzenia, ogromną siłę. Kryształy możemy kodować informacjami. W tym celu należy najpierw je oczyścić, następnie wziąć w dłonie i przekazywać mu konkretne myśli, medytować. Jeśli chcemy, żeby miały duży magiczny potencjał, to oczywiście nie wystarczy tego uczynić jednorazowo, z takim kryształem pracujemy wówczas przez jakiś czas, żeby zmagazynowały odpowiednią ilość wibracji.

Z pomocą kryształów możemy też walczyć z własnymi słabościami i wadami. Wizualizujemy naszą wadę, kierujemy w jej stronę kryształ i wyobrażamy sobie światło, które wypływa z kryształu i ją rozpuszcza.

Kryształ górski ma bardzo silną uzdrawiającą energię. Możemy go nosić przy sobie, dzięki temu w każdej chwili będzie nas energetycznie wspierać. Jeśli jesteśmy chorzy, źli lub zmęczeni, możemy mentalnie zaprogramować go, by oczyszczał i harmonizował naszą aurę. Jeśli chcemy czerpać z niego jak najwięcej zbawiennej energii, możemy trzymać go w dłoniach, oglądać, uznać za towarzysza naszych medytacji.

Właściwości lecznicze kryształów możemy wykorzystywać nie tylko przez ich noszenie i obcowanie z nimi. Możemy też przygotowywać leczniczą wodę kryształową. W tym celu do czystej zimnej wody (oczywiście najlepiej, jeśli nie będzie to zwykła kranówa, chociaż ją także możemy energetyzować i poprawiać jej właściwości) wkładamy na całą noc uprzednio oczyszczony kryształ. Następnie taką wodę wypijamy. W zależności od potrzeb możemy pić wodę również z innych kamieni np. z kwarcu różowego, cytrynu, ametystu. Duże kryształy możemy trzymać w domu jako elementy energetyzujące lub oczyszczające. Pochłaniają one elektrosmog i niwelują promieniowanie żył wodnych. Należy jednak pamiętać, że trzeba je dość często czyścić – przynajmniej raz na tydzień, jeśli nie częściej. W Feng Shui stosuje się je również jako elementy rozpraszające, kierujące i częściowo blokujące energię. Te kryształy również raz na tydzień lub dwa musimy oczyszczać.

Źródło informacji: >TUTAJ<<

Bardzo ciekawy kamień i jego włąściwości może czas stworzyć jakiś łądny amulet i go nosić. Dobry sposób by sprawdzić jego działanie.