Witajcie moi drodzy :)
Dziś dzień pełen wrażeń, zaczął się grudzień i zaczełam porządki. Odkopałam swoje biurko spod sterty koralików i sznurków sutasz :) Przejasniało mówię Wam.
Ostatnio pisałam Wam, że wygrałam nagrodę za aktywność na facebooku. Dziś pokażę Wam zawartośc paczuszki jaka do mnie dotarła :)
Dostałam sporo kamieni zatem niedługo powstaną nowe kolczyki lub broszki :)
Firma artstones obdarowała mnie kamieniami pirytu, agatów, dzikiej palmy, koral czerwony, masą perłową, agaty czarne tęczowe. Dostałm też onyks, różowo-fioletowy agat, muszlę paua, ryolit, koral skamieniały.
Co tu dużo pisać poniżej zamieszczam zdjęcia :) sami zobaczcie:Teraz sedno tego wpisu :) Z agatu tęczowego wykonałam sobie na urodzinki broszkę jest ona cała ażurowa :) Broszka ma ok 9cm długości zdobią ją też perły Swarovskiego i drobniutkie koraliki Toho. Już nie moge się doczekać okazji by ją założyć. Narazie przymierzyłam ją do swetra.
Poniżej zamieszczam kilka zdjęć.
Post dziś długi, ale mam nadzieje, że ciekawy :) Pokażę Wam też kartkę pocztową jaką niedawno dostałam z Florydy :). Kto wie może będzie ona moją inspiracją do nowych kolczyków.

Pozdrawiam Was ciepło i zapraszam do śledzenia tego co się pojawia na moim blogu, bo niedługo pojawi się nowy konkurs :)